.

.

за Мерцедес Бенц AMG GLA45 GLA180 GLA200 GLA220 GLA250 GLA260 Задните Амблем на Логото Значка броеви Писмо Decal

за Мерцедес Бенц AMG GLA45 GLA180 GLA200 GLA220 GLA250 GLA260 Задните Амблем на Логото Значка броеви Писмо Decal

Степени:

DEN 383.00 -24 %
DEN 504.00
Износ
Това е достапна

за Мерцедес Бенц AMG GLA Класа GLA45 GLA180 GLA200 GLA220 GLA250 GLA260 Задните Амблем на Логото Значка броеви, Букви
1.Објектот во cluded купување : 1 buc
2.Материјал : Направен од Премиум ABS
3.Боја : Хром Сребро.
4.Сите фотографии е вистински престрелки,она што ќе го видите е дека ќе го добиете
Настава
Доаѓаат со силна селотејп на грбот, лесно да се држиме и кора од надвор, не треба да се вежба, да ги задржи на автомобилот е оригинален изглед
Ве молиме да користите детергент за чистење на површината на целната област пред да се држи
Се држи и да ја задржите вашиот автомобил не-изми во рок од 48 часа за да се постигне најдобар adhesiveness
ПРЕВОЗОТ
1.Ние Брод на светот со Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Aliexpress Превозот или други брза испорака како што курирската служба DHL,EMS,FEDEX,Aramex.
2.Обично ќе брод предмети во рок од 1-3 дена по плаќањето е завршено.
3.само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress. ве молиме да се провери вашата точна адреса.
4.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. некоја земја може да трае 10 до 30 дена или повеќе
УСЛУГА НА КЛИЕНТИТЕ
Ние ќе остави позитивни повратни информации автоматски по добивањето на повратна информација.
Едноставно оставајќи негативни повратни информации или неутрален повратни информации не може да ги реши проблемите
Внимание, Ние не сме одговорни за било каква царинска такса, на увозни давачки или даноци.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Ширина:
2.3cm
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Име На Модел:
за мерцедес
Објектот Должина:
19cm
Објектот Висина:
0.3cm
is_customized:
Yes
Модел:
Возилото Логото
Тип:
Други 3D Налепница
Материјал Тип:
ABS
Објектот Дијаметар:
19cm
Налепница Сместување:
Багажникот
Вид На Налепница:
Други
Бренд Име:
Cafoucs
трговија на големо цена:
добредојдовте истрага
GLA 45 GLA 180 GLA 200 GLA 220 GLA 250 :
За Мерцедес Бенц GLA Класа

Најдобрите понуди во категоријата