.

.

НОВО!Yatour БТА Автомобил Bluetooth Адаптер за Полнење за Фабрика Глава Единица Радио за BMW E39 X3 Х5 Z4 Z8 за Range Rover за МИНИ R5x

НОВО!Yatour БТА Автомобил Bluetooth Адаптер за Полнење за Фабрика Глава Единица Радио за BMW E39 X3 Х5 Z4 Z8 за Range Rover за

Степени:

DEN 4319.52
Износ
Това е достапна

Овој производ само се вклопува ОЕМ или резервни стерео во автомобил со CD промени порта, и различни решенија на Bluetooth адаптер ќе биде усвоен според различни брендови на возила или различни радио за во кола. Бидете сигурни дека стерео систем во автомобилот е придвижуван надвор пред инсталацијата, во спротивно, автомобил стерео може да бидат оштетени. За некои модели се бара дополнителни конекција на АКК или 12 V батерија, ве молиме да се поврзете поврзани со жици за да се поправи АКК моќ или 12 V енергија од батеријата.Ако не сте сигурни ,ве молиме контактирајте со нас ! Ни кажете дека вашиот автомобил модели, години, тоа е најдобро да се земе слика на конзола за нас да се потврди, ќе биде врз основа на вашиот актуелната состојба на вашиот испорака ОПИС: Пред да Купите ве Молиме Потврдете го Вашиот Автомобил Може да се Инсталира Оваа Yatour Bluetooth Адаптер за во Автомобил за прв !!! АКО е Можно, ве молиме испратете ја сликата на вашиот автомобил е headunit (напред и назад),ние ќе се потврди тоа за вас ! 1. БТА ви овозможува лесно да имаат популарна конфигурација на напредни Применливи листа Точка Бр. Hands-free Телефонски Повик (HFP) : поддржува Одговор/Откажам итн. Ако не сте сигурни, ве молиме контактирајте со нас. Обично, автомобил стерео треба да бидат отстранети, па како да plug БТА главниот приклучок во CD промени порта на радио назад. YTBTA-BMW2 Вклучува :
1 X Модул единица за BMW
1 X BMW 12pin приклучок со 40 начин рамен pin адаптер
1 X ПОМОШЕН кабел
1× Микрофон
1 X Прирачник За Корисникот Компатибилен
Модели АВТОМОБИЛ МОДЕЛ ГОДИНА ОД ГОДИНАТА НА РАДИО ПРОИЗВОДИТЕЛ НА-ТАБЛА
КОМПЈУТЕР BMW Серија 3 E46 1998 година 2005 сите 16 : 9 Навигација BMW 5-Серија E39 2000 2003 сите Бизнис BMW 5-Серија E39 2000 2003 сите Професионални BMW 5-Серија E39 2000 2003 година на сите 16 : 9 Навигација BMW Серија 7 E38 1994 2001 сите 16 : 9 Навигација BMW Компактен E46 2001 2006 сите 16 : 9 Навигација BMW X3 2004 2006 сите Бизнис-BMW X3 2004 2006 сите Професионални BMW X3 2004 2006 сите 16 : 9 Навигација БМВ Х5 2001 2006 сите Бизнис БМВ Х5 2001 2006 сите Професионални БМВ Х5 2001 2006 сите 16 : 9 Навигација BMW Z4 2003 2008 година во сите Бизнис BMW Z4 2003 2008 година во сите Бизнис Навигација BMW Z4 2003 2008 година во сите Професионални Навигација BMW Z8 2002 2008 година во сите Бизнисот/ Бизнис CD МИНИ R5x 2001 2006 Година се Зголеми МИНИ R5x 2001 2006 Harman Kardon Компатибилен
Глава Единици BE6507(E39 BMW Бизнис), PH7030(BMW Бизнис), PH8030(BMW Бизнис CD),итн Компатибилност
Известување 1, Не се компатибилни со Обратна RDS радио / DSP(Дигитален Процесор на Звук) стерео систем/ i-Диск Системи.

Повеќе информации

Специјални Функции:
MP3 Играчи
Напон:
5V
Објектот Тежина:
0.45kg
Од Моќ:
24W
Радио Одговор Пропусен Опсег:
78-125
Компјутерската Меморија Големина:
NA
боја:
Црна
Резолуција:
480*800
Бренд Име:
YATOUR
Големина На Дисплеј:
2.5
Инсталирајте Големина:
1 Din
Материјал Тип:
Алуминиум легура
OSD Language:
Англиски
Објектот Големина:
74 x 62 x 20 mm
Име На Модел:
YTBTA-BMW2
Специјални Функции:
полнач

Најдобрите понуди во категоријата