.

.

XYCING 5 Инчен TFT LCD Боја Следи Автомобил Rear View Monitor Дигитален HD Екран Sunshade Монитор + 7 МО Светла Автомобил Rear View Camera

XYCING 5 Инчен TFT LCD Боја Следи Автомобил Rear View Monitor Дигитален HD Екран Sunshade Монитор + 7 МО Светла Автомобил Rear

Степени:

DEN 595.00 -15 %
DEN 699.84
Износ
Това е достапна


- 170 степен широк агли на гледање.
Напон : DC 12 V / 24 V
Резолуција : 480 x 272 / 800 x 480 (Изборен)
Екранот Го Оценувате : 4 : 3 / 16 : 9
Време на одговор : 30ms
Видео Внесување : 2 начини
Работна Температура : -20 C~+70 C
Боја : Црна
Производ Големина : 125mm x 83mm x 17mm
Нето Тежина : 147g
Пакет Големина : 150mm x 118mm x 54mm
Пакет Тежина : 234g
Забелешка : системот не може да го запре автомобилот автоматски кога тоа се открие бариера. Ние обично се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на некои од можните обичај должност или данок за плаќање.
Камера Карактеристики :
- High-definition & висока чувствителност, 420 TV линии.
- Водоотпорен, водоотпорна, shockproof функција. Ви благодариме!.
1, Ние се стремиме да се направи клиенти задоволни.
7 МО Светла Автомобил Rear View Camera
Карактеристики :
- High-definition & висока чувствителност, 420 TV линии.
Следи Карактеристики :
- Со вшмукување чаша за лепење на вашиот автомобил цврсто и stably
- Поддршка VCD / DVD / GPS / камера
- Висока резолуција, полна боја LED светлото на екранот
- Rotatable екранот
- OSD мени функција
- 2 начин видео влез
- Ниска потрошувачка на енергија, лесно да се инсталира. Сите исплати на Ali Express се обработуваат и заштитени од страна на Купувачот Систем за Заштита.
3, ве Молиме отворете парцела во пост службеник присуство, ако пратката се оштетени или празни(украдена), ве молиме распрашајте се во поштата да обезбедат официјален документ, особено на барање барање хартија.
- Водоотпорен, водоотпорна, shockproof функција.
1, ве Молиме проверете ја вашата адреса внимателно пред исплата. Ние нема да ги сноси царински даноци.
2, Сите вратени предмети мора да биде со оригинално пакување и ни обезбеди онлајн следење на број.
Спецификација На Производот :
5 Инчен Автомобил Rear View Monitor
Карактеристики :
- Со вшмукување чаша за лепење на вашиот автомобил цврсто и stably
- Поддршка VCD / DVD / GPS / камера
- Висока резолуција, полна боја LED светлото на екранот
- Rotatable екранот
- OSD мени функција
- 2 начин видео влез
- Ниска потрошувачка на енергија, лесно да се инсталира. Ако имате било квалитетот на производот прашање, ве молиме контактирајте со нас за потврдување, можете да се вратите назад кон нас, за поправка, замена или враќање на средствата.0 Vp-p,75ohm
S / N Сооднос : Повеќе од 48db
Водоотпорен : IP68
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Моќност : 60m A
Потрошувачка : Max 300m A со IR на
Напојување : DC 12 V
Температурата На Работа : - 20 ~ + 80 Centigrade
Температура На Чување : - 40 ~ + 80 Centigrade
Нето Тежина : 54g
Пакет Тежина : 180g
По Продажбата На Услугата : 1 Година Гаранција
Пакетот Вклучува :
1 x Автомобил Следење
1 x Вшмукување чаша
1 x Видео & Power Кабел
1 x Упатство
1 x Камера
1 x Упатство
Ние поддршка на Paypal и следниве методи за плаќање.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Објектот Големина:
125mm x 83mm x 17mm
Големина На Дисплеј:
5
Материјал Тип:
ABS
Сместување:
Во Цртичка
Име На Модел:
RVC-209+E350
Објектот Тежина:
414g
Бренд Име:
XYCING
Резолуција:
800x480
боја:
Црна
Црна Камерата Резолуција:
420 TV Lines
Резолуција:
480*272 / 800*480 (Опција)

Најдобрите понуди во категоријата