.

.

XYCING 800 x 480 5 Инчен TFT LCD Автомобил Следи Паркинг ретровизорот + Широк Приказ Агол 7 ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина Автомобил Задните видите Обратна Камера

XYCING 800 x 480 5 Инчен TFT LCD Автомобил Следи Паркинг ретровизорот + Широк Приказ Агол 7 ИНФРАЦРВЕНАТА Светлина Автомобил

Степени:

DEN 579.00 -15 %
DEN 681.12
Износ
Това е достапна

Ние обично се прогласи за пониска цена на фактура/сметка за да се помогне во избегнувањето на некои од можните обичај должност или данок за плаќање. Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации доколку не сте задоволни со нашата производ или услуга.
- 120 степен широк агли на гледање.
Спецификација На Производот :
5 Инчен Автомобил На Ретровизорот Се Следи :
Функција : Автомобил На Ретровизорот Се Следи
Екран : TFT-LCD
Големина На Екранот : 5 Инчен
Систем : PAL / NTSC систем(auto switch)
Екранот Формат : 16 : 9
Моќност : ≤3 W
Напојување : DC 12 V / 24 V
Видео : 2 VA текст за автоматско префрлување
Контраст : 350 : 1
Пиксели : 800*480 / 480*272 (Опција)
Средина Влажност : 10% ~ 90%
Оперативен Температура : -20 ~ +60 C
Складирање Температура : -40 ~ +85 C
Инсталација : Инсталирање на табла, лесен за инсталација и деинсталацијата
Специјални анти-големи очила за око поглед заштита, во позиција на оригиналниот ретровизорот
Производ Големина : 285mm x 82mm x 20mm
Нето Тежина : 285g
Погоден Автомобил : Универзална
Оперативни Насоки : Овој производ усвојува прецизност на компоненти за производство, ве молиме имајте во предвид moistureproof, сонцето се спречи, отпорност. На следење на број ќе се ажурира на Aliexpress откако на вашиот објект е испраќаат.
- Водоотпорен, водоотпорна, shockproof функција. Ако имате посебни барања, ве молиме контактирајте со нас.
3, ве Молиме отворете парцела во пост службеник присуство, ако пратката се оштетени или празни(украдена), ве молиме распрашајте се во поштата да обезбедат официјален документ, особено на барање барање хартија.8 mm / 120 степени
Сензор Област : 5.
7 МО Светла Автомобил Rear View Camera :
Карактеристики :
- High-definition & висока чувствителност
- 420 TV линии.
2, Увозните давачки, даноци и други обичаи поврзани трошоци не се вклучени.0 Vp-p,75ohm
S / N Сооднос : Повеќе од 48db
Водоотпорен : IP68
Баланс На Белата Боја : Автоматски
Моќност : 60m A
Потрошувачка : Max 300m A со IR на
Напојување : DC 12 V
Температурата На Работа : - 20 ~ + 80 Centigrade
Температура На Чување : - 40 ~ + 80 Centigrade
Нето Тежина : 54g
Пакет Тежина : 180g
Ние поддршка на Paypal и следниве методи за плаќање.
2, Сите вратени предмети мора да биде со оригинално пакување и ни обезбеди онлајн следење на број.
1, Ние се стремиме да се направи клиенти задоволни. Секоја промена, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Сместување:
Sunvisor
Големина На Дисплеј:
5
Објектот Големина:
285mm x 82mm x 20mm
Објектот Тежина:
465g
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
XYCING
Име На Модел:
RVC-215+E350
Резолуција:
800x480
боја:
Црна
систем:
PAL / NTSC систем(auto switch)
Погоден автомобил:
Univeral автомобили
Камерата Резолуција:
420 TV Lines
Резолуција На Екранот:
800*480 / 480*272 (Опција)

Најдобрите понуди во категоријата