.

.

50pcs 10ММ Универзална Авто Клип Издолжени Крилата на Возилото Вратата Fastener Тока Автомобил Ентериер Картичка Панел Фиксна Стега

50pcs 10ММ Универзална Авто Клип Издолжени Крилата на Возилото Вратата Fastener Тока Автомобил Ентериер Картичка Панел Фиксна

Степени:

DEN 156.00 -18 %
DEN 190.56
Износ
Това е достапна

Ако не сте satisfiedwhen ќе го добиете објект,ве молиме вратете го со orginal пакет рок од 7 дена за замена или пари назад.50pcs 10ММ Универзална Авто Клип Издолжени Крилата на Возилото Вратата Fastener Тока Автомобил Ентериер Картичка Панел Фиксна Стега
Карактеристики :
- Се користи широко за автомобил фендер, браник, врата или друг автомобил површината.Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.Ние брод на сите наредби како"подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.
Пакет Содржина : 50 x Возило Вратата Fastener Тока
Одрекување :
Ние не прифаќаме било каква одговорност или обврска за неточни купување на нашите производи.Ние не сме responsiable за данок на вашата земја.
- Високо квалитетни пластични материјал, издржлив и долг животен век.Објектот се постигне повеќето земји во рок од 15 до 25 работни дена,Hoever,Испорака tine дестинација зависи и од други фактори,тоа може да трае до 30 дена. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ве молиме проверете колку што е можно пред да го купат.
- Дупка големина : 10мм.Гарантиран Квалитет или Целосно Враќање на средствата.Сите објектот може да се врати за размена на само. Сите производи на веб-сајтот се опширно тестирање за да се усогласат со ригорозни и строга КК стандарди. За сите наши текстилни производи и модни додатоци, ве молиме да ги внимателни забелешка на прецизни мерења, главно, се прикажани во сантиметри (CM).Целосна Наплата ако производот не е примен во гарантиран рок на испорака. Различни модели имаат различни големини и не постојат универзални клипови. Ние ќе остави позитивни повратни информации по добивањето на пари. Како дел од нашата компанија политика, ние не ќе биде во можност да ја прифати враќа или се обезбеди наплата за предмети кои се на погрешна големина. Ве молиме контактирајте со нас пред отворањето спор или напуштање на негативни повратни информации, ако не сте задоволни со производот, ние ќе ви ги даде задоволително решение.
- Апликација : Универзален тип, погодна за многу автомобили.

Повеќе информации

Бренд Име:
Urbanroad
Име На Модел:
Авто Fastener & Клип
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Должина:
2cm
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Тежина:
10g
Материјал Тип:
Пластични делови
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Дупка со ГОЛЕМИНА:
10мм
Тип На Единица:
многу (50 парчиња/многу)

Најдобрите понуди во категоријата