.

.

x10 Авто Автомобил Вратата трим Панел Клипови За BMW Пластични орев Автомобил Најлон Клип Нови

x10 Авто Автомобил Вратата трим Панел Клипови За BMW Пластични орев Автомобил Најлон Клип Нови

Степени:

DEN 292.32
Износ
Това е достапна


x10 Авто Автомобил Вратата трим Панел Клипови За BMW Пластични орев Автомобил Најлон Клип Нови
Носителот / clips /стеги
Состојба : Нова
Производот Број : YP32
Испорака : 10 парчиња
Одговара : да ЗА BMW
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!! !
Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Повеќе информации

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Ширина:
0.99inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Бренд Име:
DR
Објектот Должина:
1.85cm
Објектот Висина:
1.05inch
Објектот Тежина:
0.05kg
Име На Модел:
YP32
Оригинални Делови Број:
за BMW

Најдобрите понуди во категоријата