.

.

клучот одговараат за CFMOTO 650NK клуч сет на CF650 мотоцикл скутер делови број е A000-0101A0

клучот одговараат за CFMOTO 650NK клуч сет на CF650 мотоцикл скутер делови број е A000-0101A0

Степени:

DEN 2400.00
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Специјални Функции:
клучот
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Дијаметар:
6inch
Објектот Висина:
5cm
Материјал Тип:
Челик
Бренд Име:
Fengmoto
Име На Модел:
CF650NK

Најдобрите понуди во категоријата