.

.

Промоција Единствен Блесок Овална Портокал Камен Siver Позлатен Свадба Прстени Русија САД Празник Подарок Прстени Австралија Прстени

Промоција Единствен Блесок Овална Портокал Камен Siver Позлатен Свадба Прстени Русија САД Празник Подарок Прстени Австралија

Степени:

DEN 240.00 -9 %
DEN 264.00
Износ
Това е достапна

Почитувани пријатели, ако сакате да брзо да добиете на стоки, ве молиме можете да изберете DHL, ИЛИ ЕМС .Ние не го одредат времето за испорака на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Нема потреба да се спомене спорови, ви благодариме за вашето разбирање.
Ние ќе направиме се во наша моќ да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите е можно.Се разбира, ние ќе ги напише изјава цена е
пониска од реалната цена на стоката .
Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одби испорака.
Нашите работно време : Пекинг време : AM 9 : 00 - ПРЕМИЕРОТ 6 : 00
1.Вашата комплетна сатисфакција и позитивни повратни информации се многу важни за нас!
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Бидејќи кина пост воздух mail , транзит време на нестабилност (10-45day) , ако не добиле парцела ( уште во транзит ,)
Ве молиме контактирајте со нас да се прошири на времето на приемот. Можеме да го прифатиме T/T , Western Union и Пари со Цел ,на најдобар начин е директно онлајн плаќање.
Ако сакате други услови за плаќање ве молиме да ги споделите со нас пред да кога ќе ги нарачате. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе се невалидни или укинат од страна на системот.Ако имате било каков проблем со нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво, пред да
ќе остави негативен фидбек. Осигурајте се дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт,адреса,
пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации.
Luckyshine Накит : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Материјал : Сребрен Позлатен
Повод : Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија Објект во САД големина : #7 #9 #8 Камен име : Бразил Citrine Камен Боја : Портокал Количество= 1 Парче објект
Пакување : Opp Вреќа и Оригинални Лебл
ПРСТЕН ГОЛЕМИНА ОПИС
1. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,
брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.

Повеќе информации

Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Бакар
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло
Бренд Име:
Luckyshine
Обликотшема:
овална
Број На Модел На:
R0514
Камен:
Бразил Citrine
камен боја:
Портокал
дизајн:
единствена
Пакет:
OPP вреќа
Техника:
Чиста рачно изработени
Камен Намали:
Многу добро
Трговија на големо:
прифатете
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Метали Тип:
сребро позлатен

Најдобрите понуди во категоријата