.

.

3.5 mm ширина засекогаш класичен мулти аспект шампањ злато позлата hi-tech волфрам прстен

3.5 mm ширина засекогаш класичен мулти аспект шампањ злато позлата hi-tech волфрам прстен

Степени:

DEN 547.00 -5 %
DEN 575.52
Износ
Това е достапна


Повеќе информации

Прстен Големина:
2, 3, 4, 5, 5.5, 6, 7, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
волфрам
Број На Модел На:
080gold-3.5
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Прстени Тип:
Свадба Бендови

Најдобрите понуди во категоријата