.

.

Чендлер Нови 925-Sterling-Сребрен Накит Цвет Прстени Justable Pinkie Нозе Пети Bague За Жените Бренд Злато Stamen Femme Bijoux

Чендлер Нови 925-Sterling-Сребрен Накит Цвет Прстени Justable Pinkie Нозе Пети Bague За Жените Бренд Злато Stamen Femme Bijoux

Степени:

DEN 106.00 -35 %
DEN 162.72
Износ
Това е достапна


ГО ПРЕПОРАЧУВАМ
Чендлер Нови 925-Sterling-Сребрен Накит Цвет Прстени Justable Pinkie Нозе Пети Bague За Жените Бренд Злато Stamen Femme Bijoux
Материјал : 925 Sterling Silver
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Време на испорака : 2-7 работни дена
Изненадување подарок во вашиот парцела!
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!
ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

Повеќе информации

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Ангажирање
Број На Модел На:
925 Прстен-0504-12
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Чендлер
is_customized:
Yes
Функција:
подарок
Стил:
Мода/Едноставен/Open Заврши Прстен
Облик/Шема:
Цвет
925 Sterling silver:
Homme Femme Bijoux
Midi Pinkie Зглоб Пети Прстен:
Унисекс/Децата Подароци
фунта сребрен накит:
Accessary /Подароци
боја:
СРЕБРО ЗЛАТО
Материјал:
925 Sterling silver
Пол:
Жените/Женски/Girls/Човек
Occassion:
Ангажирање/Партија/Свадбена/Годишнината/
Количина:
1pcs/opp вреќа

Најдобрите понуди во категоријата