.

.

1pc Liyu 14mm Сечилото Носителот +15pcs 60 / 30/ 45 Степен Ролан GCC Машина Плотер тревите

1pc Liyu 14mm Сечилото Носителот +15pcs 60 / 30/ 45 Степен Ролан GCC Машина Плотер тревите

Степени:

DEN 979.00 -15 %
DEN 1151.52
Износ
Това е достапна


Висок Квалитет на 1 компјутер Liyu 14mm Сечилото Носителот + 15pcs 60/45/30 степен Сечење Плотер Ролан Сечилото Бесплатен превозот Сосема Нов Алуминиум-прецизност вертикална прилагодување Дијаметар(Стега) 14mm Дијаметар(Нож) 2.0 mm Должина(Менгеме да надолу) 32-милиметри Големина на Ножот : 23mm(Должина) x 2mm (дијаметар), офсет : 0.25 mm Пакет : 1pc Liyu 14mm Сечилото Носителот + 5pcs 60 + 5pcs 45+ 5pcs 30 Степен Сечење Нож, ве молиме да се свесни има други сечилото носители за Liyu, бидете сигурни дека ќе го купи вистинскиот, и ПРОВЕРЕТЕ ја големината е точно за вас машина пред да го купат. Испорака : да се САД, Русија од страна на E-Пакет, за да ги друга земја со препорачана пошта со следење на број. Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. Ние може да се надополни на превозот на DHL/Федекс/EMS, ако треба, ве молиме контактирајте со нас. Тоа трае околу 7-15 работни дена за САД и Русија. ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Други
25-45 работни дена Во случај дека враќањето е барање, Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од 60 дена по купувачот добива тоа. Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување. Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
Имаме одличен тим за поддршка на услуга на клиентите, за да одговориме на вашите било какви прашања и да ви помогне да го решите проблемот,па затоа НЕ двоумете се контактирајте со нас!
Во потрага по агенти целиот свет, ние ќе ви обезбеди Најдобра Понуда.

Повеќе информации

Број На Модел На:
Ролан
Бренд Име:
NCSign
Примена:
сечилото на носителот
is_customized:
Yes
Модел:
VCL
Дијаметар(Стега):
14mm
Дијаметар(Нож):
2.0 mm
Должина(Менгеме да надолу):
32-милиметри
Предност:
Висок квалитет и екстра долг живот
Состојба:
100% Сосема Нов
Место на Потекло:
Кина
Пакет:
1 Носителот+ 15pcs Ножеви

Најдобрите понуди во категоријата