.

.

СЕДИШТЕТО 3PCS/МНОГУ(50MM, 75ММ и 100MM) Plasic Менгеме на ЈП Материјал Пластична Стега за Дрво со Две-тонови на Боја Подвижен Совети

СЕДИШТЕТО 3PCS/МНОГУ(50MM, 75ММ и 100MM) Plasic Менгеме на ЈП Материјал Пластична Стега за Дрво со Две-тонови на Боја Подвижен

Степени:

DEN 1200.00
Износ
Това е достапна

СЕДИШТЕТО 3 PCS/МНОГУ(50 MM, 75ММ и 100 MM) Plasic Менгеме на ЈП Материјал Пластична Стега за Дрво со Две-тонови на Боја Подвижен Совети
Секој Еден Дел од 50 MM, 75ММ и 100 MM за Оваа Цел
1. Три Големини за Различна Намена
2. #65 Силна Sprng за Добар Употреба
3. Две-тонови на Боја Подвижен Совети за Тесни Одржување
4. Не Се Лизга Рачка

Повеќе информации

is_customized:
Yes
Тип:
Рака Алатка Делови
Број На Модел На:
HQPC
Тип:
ЈП Материјал Пластична Стега за Woodworkin
Материјал:
Силна ЈП Пластика Со Две-тонови на Боја Подвижен Совети
Пролет:
65 Силна Пролет за Добар Употреба
се справи со:
Не Се Лизга Рачка

Најдобрите понуди во категоријата