.

.

Висока осветленост LED цртичка светлина, LED стакло светлина, неутрална светлина ПРЕДВОДЕНА шофершајбната светлина, 3W LED, powered by цигара приклучок

Висока осветленост LED цртичка светлина, LED стакло светлина, неутрална светлина ПРЕДВОДЕНА шофершајбната светлина, 3W LED, powered

Степени:

DEN 4709.00 -10 %
DEN 5232.00
Износ
Това е достапна

Длабочината на флеш shield е 3" На поврзување на кабелот помеѓу куќишта е (ft) долго. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
Производот ќе биде предаден само ако целосно плаќање, вклучувајќи целосен превозот бесплатно, е примена. Вкупно постојат 22 флеш модели.
Висока осветленост LED цртичка светлина, LED стакло светлина, неутрална светлина ПРЕДВОДЕНА шофершајбната светлина, 3 W LED
Квалитетот 6 E3 B LED Цртичка Светлина
Оваа цртичка светлина е лесен за инсталација од 4 вшмукување чаша. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место "Купи тоа сега" само ако вие се согласувате, цената и условите за производот и нема аргумент по аукција крајот. (18 Led диоди вкупно).
Гаранција
Ние обезбедуваме 1 година гаранција.
Испорака
Со цел да се обезбеди да добиете цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како примерок со пониска вредност.

Повеќе информации

боја:
Црвено, Сино, Жолто, Бело, R-B, R-A, R-W, B-A, Б-W, A-W, Друга боја - кажете ни
Број На Модел На:
6E3B
Бренд Име:
Coxswain
Извори на светло:
Gen5 X 3Watt Led диоди
Флеш patter:
22 видови
боја:
Црвено/Сино/Жолто/Бела
Напон:
DC12V
моќност:
54W

Најдобрите понуди во категоријата