.

.

СТП Кожа Куче Миленичиња Јаки Симпатична Ѓердан Со Цвет За Мали Кучиња Кутре Розова Црвено, Виолетово-Сина Роза Вратот За 8-18

СТП Кожа Куче Миленичиња Јаки Симпатична Ѓердан Со Цвет За Мали Кучиња Кутре Розова Црвено, Виолетово-Сина Роза Вратот За 8-18

Степени:

DEN 133.92
Износ
Това е достапна


Тип : Brand new куче јака,100% висок квалитет на гаранција Материјал : СТП кожа Трајни и тешки, 5 дупки Големина : XS : 0.6"/ вратот големина за 8-10" Вкупна должина : 30cm S : 0.6" / вратот големина за 11-13" 37cm должина
М : 0.8"/ вратот големина за 12-15" Вкупна должина 42cm
L : 1"/ вратот големина за 14-18" Вкупна должина 51 cm Забелешка : Пред да нарачате, да бидат сигурни дека вашето куче е погоден за оваа големина (Што е многу важно).

Повеќе информации

Големина:
XS, S, M, L
Тип:
Кучиња
Шема:
Флорални
Тип:
Јаки
Бренд Име:
Beirui
Функција:
Jeweled
Јака Тип:
Основни Јаки
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
кожа
Бои:
Виолетова,розова,розово,сино,црвено
Материјал:
СТП Кожа
Тип:
куче јака
Тип:
Основни јака
Јака Тип:
Основни Јаки, Малку Јаки
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes

Најдобрите понуди во категоријата