.

.

(20 Парчиња/Многу) Мешани Трговија На Големо Најлон Солидна Класична Серија Контрола Синџир Силна Куче Миленичиња Јака

(20 Парчиња/Многу) Мешани Трговија На Големо Најлон Солидна Класична Серија Контрола Синџир Силна Куче Миленичиња Јака

Степени:

DEN 4224.00
Износ
Това е достапна


Име : (20 Парчиња/Многу) Мешани трговија на Големо Најлон Солидна Класична Серија Контрола Синџир Силна Куче Миленичиња Јака Големина : XL-2.5*38-54cm (15-22.5 инчен) Материјали : Најлон Бои : Сина/Brown/Црвена/Црна Забелешка : 1,Производ големина како вистински хоризонтална рачно мери, не може да биде 1 ~ 3cm грешка, ве молиме да обрнете внимание на овој фактор кога ќе ги нарачате ! 2,Ние поддршка Мешани трговија на Големо 3,Ако имате било какво барање и информации ,можете да оставите порака како на следниве слики :

Повеќе информации

Големина:
XL
Тип:
Кучиња
Материјал:
Најлон
Јака Тип:
Лизга Синџири
Бренд Име:
Глобалната Бебе
Сезоната:
Сите Сезони
Шема:
Цврста
Тип:
Јаки
Функција:
контрола на синџирот
Преостанатиот Рок На Траење:
>6 месеци
Употреба:
Јаки & Води
Применливи Раса Куче:
Универзална
Производ ID:
PCC2501
Куче Подигнат Тип:
Никој
Куче Поводник Тип:
Никој

Најдобрите понуди во категоријата