.

.

МОДЕЛ ФАНОВИ ВО ПАРК едно парче 31cm Maste Цезар Кловн GK смола статуа слика играчка за собирање

МОДЕЛ ФАНОВИ ВО ПАРК едно парче 31cm Maste Цезар Кловн GK смола статуа слика играчка за собирање

Степени:

DEN 24480.00
Износ
Това е достапна


Информации За Производот
ВО ПАРК СЕГА!
околу 31cm висина
содржат led светло база
смола направени
кинески Независни дизајн

Повеќе информации

Предупредување:
произведено во Кина
Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Бренд Име:
модел фанови
Тип На Објект:
Модел
Материјал:
Смола
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник Сет
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Број На Модел На:
едно парче Maste Цезар Кловн GK
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Смола
Големина:
One Size
Возраст Опсег:
> 14 години
Завршување Степен:
Готови Производи
Димензии:
31CM
Кукли Тип:
Модел
Скала:
1/8

Најдобрите понуди во категоријата