.

.

18cm Аниме Самовила Опашка Elza Скарлет Акција Фигура ПВЦ Собирање на фигури играчки за божиќ подарок brinquedos со Мало поле

18cm Аниме Самовила Опашка Elza Скарлет Акција Фигура ПВЦ Собирање на фигури играчки за божиќ подарок brinquedos со Мало поле

Степени:

DEN 1140.00 -28 %
DEN 1583.52
Износ
Това е достапна


Производ Материјал : Високо квалитетни ПВЦ
Производ максимална : 21cm
Совет Забелешка : Големината на Табелата За повикување само поради различни мерни методи, таму
1-2cm Отстапување / 1 INCH=2.54 СМ
С Е П
Како да се цел
Како да се плати
http : //help.aliexpress.com/pay_order.html
Достапните методи за плаќање
http : //help.aliexpress.com/categories_Payment.html

Повеќе информации

боја:
без мало кутија, со мало поле
Пол:
Унисекс
Димензии:
18cm
Возраст Опсег:
> 3 години,8-11 Години,> 8 години,12-15 Години,5-7 Години,> 6 години,> 14 Години
Бренд Име:
LHLXFLYHIGH
Тип На Објект:
Модел
Предупредување:
ве молиме не дозволувајте деца од 7 години или под 3 годишна возраст да се игра
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Mfg Серија Број:
Модел
Далечинска Контрола:
No
Завршување Степен:
Готови Производи
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Филм & TV
Број На Модел На:
ToyO00004FT
Кукли Тип:
Модел
Стоковните Атрибут:
Периферни уреди
Големина:
18cm

Најдобрите понуди во категоријата