.

.

2 парчиња/Set Аниме Наруто Uzumaki Наруто + Hyuuga Hinata ПВЦ Бројки Hyuga Hinata Слика Кукла Колекција Играчка 16cm Прибл

2 парчиња/Set Аниме Наруто Uzumaki Наруто + Hyuuga Hinata ПВЦ Бројки Hyuga Hinata Слика Кукла Колекција Играчка 16cm Прибл

Степени:

DEN 373.00 -35 %
DEN 573.60
Износ
Това е достапна


2 парчиња/Set Аниме Наруто Uzumaki Наруто + Hyuga Hinata ПВЦ Акција Фигура Играчки Кукла Бесплатен Превозот
Материјал : ПВЦ
Големина : 16cm прибл
Пакет : OPP Вреќа

Повеќе информации

Тип На Објект:
Модел
Пол:
Унисекс
Тема:
Филм & TV
Материјал:
ПВЦ
Mfg Серија Број:
Модел
Завршување Степен:
Готови Производи
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Западен Animiation
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ,Војник во Собата,Војник Делови и Компоненти
Големина:
One Size
Далечинска Контрола:
No
Кукли Тип:
Модел
Возраст Опсег:
> 6 години,Grownups
Димензии:
16cm прибл
Предупредување:
не се стави во уста
Број На Модел На:
uzumaki слика
Верзија Тип:
Remastered Верзија
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Скала:
--

Најдобрите понуди во категоријата