.

.

Нови AC Компресор за Автомобил MAZDA 3 1.6 L 2003-2009 H12A1AG4DY BP4K61K00

Нови AC Компресор за Автомобил MAZDA 3 1.6 L 2003-2009 H12A1AG4DY BP4K61K00

Степени:

DEN 5184.00 -10 %
DEN 5760.00
Износ
Това е достапна


AC компресор пумпа за Автомобил Mazda 3 1.6 L H12 A1 AG4 DY BP4 K61 K00
ДЕТАЛИ
ОБЈЕКТОТ
I. G.-PANASONIC-002 AC КОМПРЕСОР ТИП
PANASONIC AC КОМПРЕСОР МАКАРА НАДВОРЕШНИОТ ДИЈАМЕТАР
129mm ГОДИНА
2003-2009 REFREGERAT
R134a VOLT
12 V ОЕМ#
H12 A1 AG4 DY
BP4 K61 K00 АПЛИКАЦИЈА
ЗА АВТОМОБИЛ MAZDA 3 1.6
КАКО ДА СЕ КУПАТ ?
ДОЗВОЛЕТЕ МИ да ВИ КАЖАМ : Q1 : сакам да ги купат вашите производи, како можам да се платат? А : 1.Го изберат предмети што треба,а потоа Кликнете на botton "Купи Сега" "ги Додадете во Кошничката" 2.Pls наведете го редоследот на информациите и да ја потврдите нарачката . На пример : Изберете ur превозот начин , како што курирската служба DHL,Fedex,UPS-от,EMS,итн. 3.Внесете страна на купувачот исплата,Изберете начин на плаќање. Плаќање термини како подолу. Кредитна Картичка T/T (Банкарски) Money Bookers Дебитна Картичка 4.Плати-Тогаш ние ќе подготвени да испратите објекти. 5.Прифати предмети и Повратни информации. Q2 : Како можеме да им помогнеме у спаси цена? A : Pls контактирајте со Нас, Ние ќе им помогне u избере најдобар превозот начин според ur треба. Повеќе економски. На пример,руски Fedex превозот цена-две превозот начини. 1.EMS-За мала тежина Предност : од врата до Врата,безбедност,превозот дена е за 7-15 дена. 2.Руските специјални линија-Тоа е најекономичен начин да се руски. Предност : Економски,safty, од врата до Врата,превозот дена е за 10 или 30 дена. Превозот со авион или по море. Q3 : Како може да гарантира за квалитетот? A : Сите производи мора да се помине строга проверка пред да одат надвор. Q4 : Ако ние не се најде на авто a/c делови тука,pls ни каже. А : 1.Pls ни испратите ur дел број ако у знаат OEM број. 2.Pls ни испратите ur фото ако у имаат слики. 3.Pls ни кажете ur точно автомобил модел ако у немаат фотографија или ОЕМ Бр. П5 : Како да контактирате со нас? А : 1.Испраќање на нас ur истрага на нашиот е-маил. 2.Не контактирате директно преку Alitalk (cn1510762213)

Повеќе информации

Тип На Објект:
Air-conditioning Инсталација,A/C Компресор & Спојки
Објектот Висина:
26inch
Бренд Име:
СРЕЌЕН ТУРИНГ
Име На Модел:
I. G.-PANASONIC-002
Објектот Ширина:
18inch
Автомобил Производител:
Mazda
Година:
2003-2009
Специјални Функции:
АВТО A/C СИСТЕМ ЗА АВТОМОБИЛ
Објектот Должина:
28inch
Материјал Тип:
Железо
Објектот Тежина:
8kg
Компресор Тип:
PANASONIC АВТО AC КОМПРЕСОР
Ладилни:
R134a
Година:
2003-2009
Примена:
ЗА АВТОМОБИЛ MAZDA 3
начин на плаќање:
Т/T;WESTERN UNION;ЗАЧУВАМ
Состојба:
ВИСОК КВАЛИТЕТ И ДОБРА
оем#:
H12A1AG4DY BP4K61K00
Пакет:
ТЕШКО ХАРТИЈА КУТИЈА;1 SET/КУТИЈА;4 КУТИИ/ЦРТАН ФИЛМ;
време на испорака:
брза испорака
Услуга:
Обидете се потрудиме да се направи сте задоволни ,драги мои.

Најдобрите понуди во категоријата