.

.

YuXi 20pcs/број на Слотот за SIM Картичка Читателот Носителот Конектор SIM Картичка Приклучок за Леново A505E A560

YuXi 20pcs/број на Слотот за SIM Картичка Читателот Носителот Конектор SIM Картичка Приклучок за Леново A505E A560

Степени:

DEN 260.00 -18 %
DEN 316.80
Износ
Това е достапна


За купувачите :
1. Сите на нашиот производ се прават фотографии во вид !
2. Кога ќе го поставите цел, ние ќе брод на стоките во рок од 2 - 7 работни дена
( Освен за посебни случаи )
3.Ве молиме одберете го најсоодветниот логистика режим во согласност со фактичката состојба.
4. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас !

Повеќе информации

Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери
Бренд Име:
YuXi
Број На Модел На:
КА-067

Најдобрите понуди во категоријата