.

.

10pcs! Canbus Грешка Слободни T10 168 194 W5W Оптоварување 12SMD 2835 LED Авто Автомобил Внатрешни работи Светлина, Крушка Светилка

10pcs! Canbus Грешка Слободни T10 168 194 W5W Оптоварување 12SMD 2835 LED Авто Автомобил Внатрешни работи Светлина, Крушка Светилка

Степени:

DEN 195.00 -25 %
DEN 260.64
Износ
Това е достапна


10pcs Canbus Грешка Слободни T10 168 194 W5 W Оптоварување 12 SMD 2835 Автомобил LED Авто Светлина
Главни Карактеристики :
- Долг животен век, до 50.000 часа.
- Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија (помалку од 10% од стандардната халоген светилки).
- Доаѓаат со вграден-во Canbus оптоварување отпорници за да се избегне OBC грешка во кодот на Европската возила.
- Одлично за многу апликации околу возилото.
- Најчесто се користи за внатрешни светла за да го замени стариот festoon.
Спецификации : Карактеристики :
- Долг животен век, до 50.000 часа.
- Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија (помалку од 10% од стандардната халоген светилки).
- Доаѓаат со вграден-во Canbus оптоварување отпорници за да се избегне OBC грешка во кодот на Европската возила.
- Одлично за многу апликации околу возилото.
- Најчесто се користи за внатрешни светла за да го замени стариот festoon. LED Стил : T10-2835-12 SMD LED LED Боја : Бела Светлина, Живот Време : 50000 часа Одговара за : T10 / 168 / W5 W / 194 Пакет Тежина : 18 G / 0.63 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 100*50*30 ММ / 3.94*1.97*1.18 Инчи Мало Пакување : Да, Општо Кутија EPC_CLT_08 C Пакет Вклучува :
10 x T10 LED Светилки Спецификации :
НИЕ и Ветуваме на :
1. Сите производи се brand new од hi-tech фабрика директно. па ние може да ги продаваат на големо цена.
2. Пред да се испраќаат надвор на производи, ние ќе го пробате и да направите двоен се провери, така што може да се обезбеди квалитетот на производот.
3. Сите производи се гарантира со 1 година гаранција која за поправка, враќање или замена. Ако имате било какви користење на проблем или незадоволителна со нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се консултира со проблеми со искреност. па ве молиме да бидат сигурни да се направи шопинг во нашата продавница.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Внатрешното Осветлување
Бренд Име:
DUOXINGZHE
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Guangdong, Кина ( Копно )
Led боја:
Светлината живот време:

Најдобрите понуди во категоријата