.

.

FUGSAME 32W Жичен Strobe DRLLed Итни Strobe Предупредување Флеш Работи Светла Автомобил Стил Полицијата светла

FUGSAME 32W Жичен Strobe DRLLed Итни Strobe Предупредување Флеш Работи Светла Автомобил Стил Полицијата светла

Степени:

DEN 3167.52
Износ
Това е достапна

(Ако сте треба мешани бои, ве молиме изберете било која боја и оставете порака она што боја ви се потребни.) Имаме видео за овој вид на светлата, ако треба, ве молиме да бидат слободни да контакт. 100% Сосема Нов. Лесно да се инсталира 32 LED Светлина(16 поставува во 1) боја : црвена/блу/бела/жолто/ црвени & блу /бела&жолта Напон : DC-12 V Моќност : 32 W Installtion : Само Фатени во автомобил скара Пакетот вклучува : 1. 16 групи на висока Осветленост LED 2.1 Компјутери * жичен приемник 3. 1 Pcs* звучници за далечинска контрола на Стоки се во акции, ние ќе ја тестира секоја светилка пред превозот надвор, pls купи со доверба !!!!Почитувани

Повеќе информации

Емитуваат Боја:
Сина, црвена сина, Црвена, Бела, Жолта
Бренд Име:
FUGSAME
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Име На Модел:
полицијата светла
Lumens:
3400Lm
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
32W
Објектот Тежина:
0.65KG
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Светлината Модел:
сите 12v автомобили
Извор На Светлина:
LED
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
место
Тип На Објект:
На Возилото

Најдобрите понуди во категоријата