.

.

На Продажба!!! 2 парчиња Ba15s 1156 382 Кри Чипови 12V/Hochleistung 24V Rucklicht Birnen LED Обратна 80W Nebel

На Продажба!!! 2 парчиња Ba15s 1156 382 Кри Чипови 12V/Hochleistung 24V Rucklicht Birnen LED Обратна 80W Nebel

Степени:

DEN 998.00 -20 %
DEN 1248.00
Износ
Това е достапна


Компатибилен со BA15 S 1073 1093 1129 1141 1159 1259 1459 1619 1651 1270 3496 5007 5008 7506 7527(За повикување Само).
Гаранција&Враќање :
1>.Ние снабдување со 2 години гаранција за сите наши објекти.Имаме стотици предмети доведоа автомобил светла.Сите наши предмети ќе бидат испратени во рок од 2~4 работни дена од страна на соодветните couriers.Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.
Плаќање :
1>. Тоа може да се користи како автомобилски резервни/претвори светлина.
Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) :
1>.
Внимание : ве Молиме проверете led светло база тип на вашето возило да се потврди ако сијалицата ќе одговара на тоа.
Одлична дисипација на топлина, ниска потрошувачка на енергија и долг животен век.Многу благодарам!
.
Брзо вклучување/ исклучување на времето за одговор.
Едноставен за инсталација и употреба.Воздухот mail : Генерално, 7-15 работни денови на светот.Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,pls чека неколку минути и Плаќање, мора да
се заврши во рок од 3 дена
Испорака :
1>.
Pls се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.
Испорака :
1>. Таа има висока ефикасност, ниска потрошувачка на енергија и долг животен век.
Еколошки, нема светлина загадувањето и заштеда на енергија.Ако ви треба нашиот каталог,ве молиме контактирајте ме.Тоа е многу ниска цена.Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето со
пријави се неповратни во секој случај.EMS,DHL,FEDEX,UPS-от Експрес : Генерално 3-8 работни дена до 90% земји
3>.Pls се потврди приемот и оставете 5 Ѕвезди на вашиот Ali Express Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
2>.Pls НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации доколку не сте го добиле објектот без да се бара од нас за помош!
Pls ни даде можност да се expain или решавање на проблеми за вас со 48 часа,Tks и Уживаат во Шопинг!
Нашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong.
На Продажба!!! 2 парчиња Ba15s 1156 382 Кри 12 V/Hochleistung 24 V Rucklicht Birnen LED Обратна 80 W Nebel Опис на Производот Оваа LED сијалица се состои од 16 Кри/OSRAM Led диоди. Unten finden Sie eine automatische Übersetzung ins Deutsche. Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир.

Повеќе информации

Wattage:
50W
Бренд Име:
yobuyyowin
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Напон:
12V

Најдобрите понуди во категоријата