.

.

За PEUGEOT 206 308 3008 408 508 за CITROEN C5 Супер-Светли Led Внатрешни работи Читање Светлина Светилка за Внатрешни работи Светлина 6pcs по поставување

За PEUGEOT 206 308 3008 408 508 за CITROEN C5 Супер-Светли Led Внатрешни работи Читање Светлина Светилка за Внатрешни работи

Степени:

DEN 338.00 -29 %
DEN 476.16
Износ
Това е достапна


Answer : ___________________________ Note : Оценка под 5 може да се води лоша положба ситуација.Најсветлиот Светлина
Led диоди посветла, повеќе концентрирани светлина овозможувајќи поголема далечина за вас да се види и да се види од во сите временски услови.Лесна Инсталација
Дизајниран за да ги собере оригиналните фабрички сијалица приклучоци за лесна инсталација. Нема да има yellowing,hazing,или микро-напукнување на вашиот пластични леќи поради висока топлина изложеност.Ние ќе ви испратиме стоката во
ветувајќи време по плаќањето е потврдено.
За PEUGEOT 206 308 3008 408 508 за CITROEN C5 Супер-Светли Led Внатрешни работи Читање Светлина Светилка за Внатрешни работи Светлина 6pcs по поставите Опис : 1.000 часа од животот во споредба до 2.Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Објектот се испраќаат по пошта.6 компјутери по собата . alipay ви овозможува да испратите плаќање брзо и безбедно на интернет. Ако percel се враќа
за нас се должи на купувачот одбие да плати тие трошоци,ние не би ја испратите percel повторно освен ако купувачот ко
-mpletes оние такси и да ги плати сите врати и повторно да ја прати цена, купувачот не може да ја откаже нарачката) или requ
-est наплата поради оваа причина.CANBUS Компатибилен
Правилно се опремени со товар отпорници, Лумен Led диоди не ќе МОЖЕ да се меша со Автобус податоци системи на современите возила, па
опремени. Како сериозна и одговорна продавачот, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем.Нашата цена не вклучува Давачки, Вредност Даноци, Царинење Такси и други трошоци.
Ние се обидат најдобро да се направи ќе се добие саканите производи, како е можно поскоро. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба на Оценка (НСД) на 5.Побрзо Осветлување,Повеќе Безбедно
Led диоди го осветлуваат 0.2 секунди побрзо од блескаво светилки, или околу 10 пати побрзо.Овие
пријави се на купувачот одговорност.
Азија област : Малезија, Тајланд, Сингапур, Индија, Шри Ланка, Филипини, 20-45 дена да испорача.Помалку Топлина,Помалку Енергија
Led диодите се користи помалку енергија отколку традиционалните светилки без добивање на топла. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.

Повеќе информации

За Возило Брендови/Модел:
peugeot
Објектот Тежина:
200g
Wattage:
0.11 per Lamp bead
Име На Модел:
10960
Бренд Име:
MyHung
Тип На Објект:
Светлата За Читање
200000888:
200004456
200000904:
200004625
Автомобил Производител:
Citroen
Име На Модел:
внатрешни работи светлина комплет
Надворешни/Внатрешни Работи:
Внатрешни Светла
Состојба:
бренд-нови,неотворена, неоштетени
Тип На Објект:
Извори На Светло
За Автомобил Светилка:
Куполата Светлина
автомобил led светло:
автомобил внатрешни работи led светло

Најдобрите понуди во категоријата