.

.

СУПЕР ЗДЕЛКА!!! 2x Црвено 1157 BAY15D 2057 7528 Кри XBD Чипови 30W 600LM Висока Моќност Автомобил Опашка Запре Кочница Светилка Светилки во Автомобил Моторс

СУПЕР ЗДЕЛКА!!! 2x Црвено 1157 BAY15D 2057 7528 Кри XBD Чипови 30W 600LM Висока Моќност Автомобил Опашка Запре Кочница Светилка

Степени:

DEN 1152.00 -20 %
DEN 1440.00
Износ
Това е достапна

Ние снабдување со 2 години гаранција за сите наши објекти.
СУПЕР ЗДЕЛКА!!! НОВИОТ Модел!! 2x Црвено 1157 BAY15 D 2057 7528 Кри XBD 30 W 340 LM Висока Моќност Опашка Запре Кочница Светилка Светилки во Моторс Автомобил Опис на Производот Боја : Црвена
Моќност : 30 W
Приклучок : 1157 BAY15 D
Lumens : 650lm
LED количина : 6pcs
Работен напон : 12-24v DC
Оперативен струја : 550-600m A
LED Спецификација : 6pieces Моќност 5 W КРИ LED монистра
Забелешка : За некои Возила како Audi BMW,итн, кои имаат на одборот на компјутер(OBC),можеби ќе треба да додадете оптоварување отпорници (еден отпорник еден led сијалица) со цел да се избегне пораки за грешка покажува нагоре на табла или сијалица дефект проблем(ние не го нудат овој вид на оптоварување отпорници)
Пакет Детали : 10 Pcs Оваа Видови На Светилки
Плаќање :
1>.Имаме стотици предмети доведоа автомобил светла.Ние прифаќаме Alipay
2>. Ако не примате нарачка во рок од 30 дена,Pls контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир.Сите наши предмети ќе бидат испратени во рок од 2~4 работни дена од страна на соодветните couriers.
Испорака :
1>.
Гаранција&Враќање :
1>.Воздухот mail : Генерално, 7-15 работни денови на светот.Pls се потврди приемот и оставете 5 Ѕвезди на вашиот Ali Express Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги,
2>.EMS,DHL,FEDEX,UPS-от Експрес : Генерално 3-8 работни дена до 90% земји
3>.Многу благодарам!
.Pls НЕ остави Негативен или Неутрален повратни информации доколку не сте го добиле објектот без да се бара од нас за помош!
Pls ни даде можност да се expain или решавање на проблеми за вас со 48 часа,Tks и Уживаат во Шопинг!
Нашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong.Ако ви треба нашиот каталог,ве молиме контактирајте ме.Ние брод на сите наредби како "подарок" и да се справат пониска вредност за да се избегне или минимизира вашиот увоз доход.
Pls се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови одложен од сопствени грешки.Тоа е многу ниска цена.Купувачи се одговорни за враќање превозот цена, под никакви околности,превозот и ракувањето со
пријави се неповратни во секој случај.Ако не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,pls чека неколку минути и Плаќање, мора да
се заврши во рок од 3 дена
Испорака :
1>.
Повратна информација(Тоа е многу важно за нашиот углед!) :
1>.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Царинење Светла
Бренд Име:
yobuyyowin
Напон:
12V
Wattage:
30W

Најдобрите понуди во категоријата