.

.

Јули Кралот LED Задни-view Огледало Светла, Бела светилки drl, Жолта Страна Пак Сигнали, Бела Земја Светилка Случај за Ford Kuga Избега 2013~НА

Јули Кралот LED Задни-view Огледало Светла, Бела светилки drl, Жолта Страна Пак Сигнали, Бела Земја Светилка Случај за Ford Kuga

Степени:

DEN 5135.52
Износ
Това е достапна


Посветен на тркалата-видете огледало светла, жолти LED страна пак сигнал светла, бела LED дневни работи светла, бела LED земјата светилка, 3 - во -1 функција, случај за Ford Kuga Избега 2012~НА ОН, Ecosport 2013~ЗА , 1 пара/многу, бесплатен превозот.
Овој модел само LED светло, не вклучувајќи огледало маска!!
Пл забелешка : овој модел е suitbale за вашиот автомобил пред да нарачате!
Детали За Производот :
Возење светлина :
Жолта страна пак јачина на светлината :
Земјата светлина :
Инсталација ефект :
Применливи модели направени година) : случај f или Ford Kuga Избега 2012~НА ОН, Eco Sport 2013~НА
Производ Материјал : ABS материјал + LED светилка монистра
Боја : Бела LED + жолта
Пакувањето на производот : LED дневни работи, светлата за еден пар (светлина водич бар & мали светло & Како земјата светилка)
Инсталација :
Т тој оригинални автомобил rearview огледало надградба инсталација
(ПС : кабел повеќе комплицирано, изградба од страна на професионални техничари, но употребата на сила е многу светла, убава и практична)
Функција :
I. Дење работи светла ефект, служи како предупредување за полагање на сообраќајот, кои можат ефикасно да се намали ризикот од несреќи;
II. На декоративен ефект е исто така доста добар,Синхронизација, се сврте кон светло жолта / сина светлина волан, како земјата светла и други функции.
III. Многу светли, убава и практична.
Производ Материјал : ABS материјал + LED светилка монистра
Боја : Бела LED + жолта
Пакувањето на производот : LED дневни работи, светлата за еден пар (светлина водич бар & мали светло & Како земјата светилка)

Повеќе информации

Бегство-Година:
2015,2014,2013
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Wattage:
2.3w
Тип На Објект:
Пак Сигнал
Бренд Име:
Јули Кралот
Ford Модел:
Бегство
Име На Модел:
w161
Објектот Тежина:
0.5
Lumens:
-
Тип На Објект:
Посветен LED задни-view огледало светла
Автомобил модел:
случај за Ford Kuga Избега 2013~на

Најдобрите понуди во категоријата